• Kraków, małopolskie

Salowa

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Salowa
  • Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe.
    Ważne badania sanitarno-epidemiologiczne.
    Przeszkolenie zawodowe odpowiednie do wykonywania zadań powierzonych na stanowisku pracy.
    Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym.
    Dobra organizacja pracy własnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Współpraca z zespołem oddziału
    Forma zatrudnienia: umowa o pracę
    Wymiar etatu: 1 etat dla jednej umowy
    Praca w systemie równoważnym 12-godzinnym
    Miejsce pracy: Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie ul. Wielicka 267, Kraków.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)