Starszy referent w dziale materiałowym

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania: Godziny pracy: 7.30-15.30

    Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, komunikatywna znajomość j. polskiego, znajomość MS Office, zaangażowanie w pracę, motywacja, co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego.

    Premie i dodatki:
    + Dodatek stażowy;

    - przyjmowanie zapotrzebowań na dostawy i usługi oraz segregowanie zgodnie z kodem CPV z wyliczeniem ilości i wartości;
    - opracowanie danych do Planu Finansowego w Instytucie oraz współudział w opracowywaniu Planu Zamówień Publicznych" WIML;
    - racjonalna gospodarka sprzętem i materiałami pobieranymi z magazynu wielobranżowego oraz lokowanie ich u dostawców krajowych i zagranicznych, zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych oraz zgodnie z obowiązującą w tym zakresie Instrukcją;
    - opracowywanie zamówień na usługi dotyczące napraw i konserwacji sprzętu komputerowego i biurowego;
    - przygotowywanie dokumentacji do przetargu;
    - prowadzenie rejestru: wniosków, faktur, dowodów obrotów materiałowych;
    - prowadzenie i analiza umów, pod względem wykorzystania środków finansowych i materiałowych;
    - prowadzenie archiwizacji dokumentów.

    Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@wiml.waw.pl, tel. 261 852 302
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + Dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)