Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024

Automatyk

  • Rzeszów, podkarpackie

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych, wspomagająca fundusze emerytalne oraz kapitałowe, dochodzenia w sprawach odszkodowawczych (ocena ryzyka i szacowanie poniesionych strat).

Dołącz do zespołu inżynierów, techników i specjalistów jako Automatyk i pracuj nad produktami związanymi z automatyzacją procesów logistycznych dla m.in. magazynów, centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Automatyk

Obowiązki

  • Doświadczenie w programowaniu jednego z wymienionych sterowników PLC - Schneider, Allen Bradley lub Mitsubishi
  • Projektowanie oprogramowania paneli HMI
  • Analiza i prowadzenie dokumentacji
  • Projektowanie i testowanie Virtual Commissioning
  • Wdrożenia u klientów w Polsce i za granicą

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie z zakresu programowania sterowników PLC
  • Umiejętność tworzenia i modyfikacji oprogramowania HMI
  • Doświadczenie w zakresie techniki napędowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność
  • Język angielski na poziomie min. B2

Oferujemy

  • Tryb pracy: Zdalnie + podróże biznesowe w kraju i za granicą ok. 60%
  • Forma współpracy: B2B
  • Wynagrodzenie: 70-80 PLN net/h - do negocjacji
  • Benefity (Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)