• Wrocław, dolnośląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:
    prawo jazdy kategoria T lub B+E,
    uprawnienia na piły spalinowe,
    wykształcenie podstawowe lub zasadnicze zawodowe,
    dobra organizacja pracy własnej,
    samodzielność, sumienność i dokładność,
    znajomość dokumentacji technicznej, instrukcji technicznych i eksploatacyjnych,
    Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.
    Mile widziane: dodatkowe kompetencje:
    znajomość specyfiki służby wojskowej,
    uprawnienia na kosy spalinowe,
    znajomość nasadzeń drzew, krzewów i kwiatów zgodnie ze sztuką ogrodniczą,
    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)