Kierownik budowy

  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne,Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie,Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie wyższe budowlane, uprawnie budowlane do kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym lub pełnym zakresie, minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy, obsługa programu EXCEL oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego. Wymagana dobra organizacja, operatywność, umiejętność kierowania zespołem. Praca na okres próbny 1 miesiąca na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę. Praca w Bochni + teren województwa małopolskiego wg zleceń. Praca w godzinach 7-15. Możliwość zatrudnienia od zaraz.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca po tym czasie umowa o pracę na czas określony.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)