Operator maszyn sterowanych numerycznie (cnc)

  • Zielona Góra, lubuskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie zawodowe techniczne; uprawnienia: znajomość rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarka); gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 4300 zł brutto (zależy od umiejętności) + do 20 % premii za realizację celów, pierwsza umowa na okres roku, trzy zmiany
    Dodatkowe informacje:
    - prywatna opieka medyczna,
    - ubezpieczenie grupowe,
    - pakiet świadczeń socjalnych,
    - karta multisportowa,
    - możliwość korzystania z kompleksu sportowego LUMEL ARENA,
    - pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)