Pomoc nauczyciela przedszkola k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Zdolności manualne
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: 07:00 15:00 lub 09:00 17:00;

    - podstawowe;
    - co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego;
    - zdolności manualne;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    - Praca jako poomoc nauczyciela w grupie przedszkolnej. Praca z dziećmi w przedszkolu integracyjnym;

    [Zgłoszenia: TEL: 534 346 436]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 090 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)