• Warszawa, mazowieckie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe; 1 rok doświadczenia zawodowego, orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Do wynagrodzenia brutto (pensja+premia) dolicza się staż pracy w zależności od przedstawionych dokumentów

    Praca w godz. 8.00-16.00.

    [Zgłoszenia: e-mail: p416@eduwarszawa.pl; tel. 22 858 00 05]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 674 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia brutto (pensja+premia) dolicza się staż pracy w zależności od przedstawionych dokumentów
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)