Elektryk budowlany–ok. Schwerin(ok. 170 km od Szczecina), Niemcy

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Ardna Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768

Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Silz, ok. Schwerin, Niemcy

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Pracodawca oferuje:

· Zatrudnienie: umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

· Stawka godzinowa 14,00€ brutto

· 15 euro diety dziennie

· Darmowy nocleg

· Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

· Doświadczenie zawodowe

· Wykształcenie

Prezentacja firmy

Ardna Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Agencji zatrudnienia pod num... Ardna Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Agencji zatrudnienia pod numerem 10768 jest prężnie rozwijającą się firmą pośrednictwa pracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech m. in. : elektryków, spawaczy, pracowników budowlanych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 09/04/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1 Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Premie, dodatki: Premia za nadgodziny, dodatek świąteczny, dodatek urlopowy Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ardna Sp. z o.o. 66-400 Gorzów Wielkopolski Strzelecka 17, NIP: 5993170619 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)