Zmywacz naczyń (praga południe) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: gimnazjalne
  • Zawody: Zmywacz naczyń (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: zgodnie z grafikiem - w systemie 2 dni pracy/2 dni wolne.

    wykształcenie gimnazjalne, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, samodzielność, obowiązkowość, dobra znajomość języka polskiego.

    Obowiązki:
    - zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych,
    - rozkładanie naczyń i sprzętów kuchennych na wyznaczone miejsca,
    - dbanie o dobry stan urządzeń zmywających i porządek na zapleczu,
    - segregacja i wyrzucanie śmieci,
    - przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

    [Zgłoszenia: e-mail: m.byczot@nowel.com.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)