• Katowice, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
  • Uprawnienia: Samodzielność,Dokładność,Wysoka kultura osobista,Dobra organizacja pracy własnej,Systematyczność,Komunikatywność,Sumienność,Umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie budowlane. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane (może być absolwent). Mile widziane uprawnienia budowlane.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: od 4242 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny 3 miesiące. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy (istnieje możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)