Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Specjalista ds. gospodarki materiałowej i transportowej

Komenda Miejska Policji w Katowicach
  • Katowice, śląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym. Oświetlenie naturalne i sztuczne, pozycja ciała – siedząca. Stanowisko pracy wyposażone w telefon, kserokopiarkę oraz komputer. Praca przy komputerze powyżej połowy dobowego czasu pracy. Stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze Komendy Miejskiej Policji w Katowicach ul. Lompy 19.

  • realizuje proces powierzania mienia policjantom/pracownikom cywilnym w komórkach jednostkach KMP w Katowicach poprzez aktualizację użytkowników końcowych mienia oraz okresowo ustala stan rzeczywisty w celu prawidłowego gospodarowania majątkiem jednostki,
  • sporządza miesięczne i roczne sprawozdania z rozliczenia gospodarki mpis (materiały pędne i smary) oraz sprawozdania z pracy pojazdów w oparciu o prawidłowo wypełnione książki kontroli pracy sprzętu transportowego w celu przesłania danych do jednostki nadrzędnej,
  • prowadzi ewidencje pomocniczą składników majątkowych w wersji papierowej i elektronicznej w celu porównania stanów z ewidencją prowadzaną przez jednostkę nadrzędną,
  • przygotowuje co miesiąc karty kontroli pracy sprzętu transportowego w celu prawidłowego rozliczenia sprzętu transportowego przez funkcjonariuszy,
  • planuje i uczestniczy w przeglądach rocznych środków transportowych jako członek komisji w celu zapewnienia prawidłowej eksploatacji sprzętu transportowego.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub do 1 roku w danym obszarze
  • posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub złożenie oświadczenia o poddaniu się procedurze sprawdzającej i uzyskanie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych ww. klauzulą
  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • komunikatywność, rzetelność i terminowość,
  • umiejętność obsługi komputera.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Wynagrodzenie zasadnicze powiększone o dodatek z tytułu wysługi lat pracy od 5% do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy.
Dodatkowe trzynaste wynagrodzenie tzw. ,,trzynastka”.
Pakiet socjalny, m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach, pożyczki na cele mieszkaniowe.
Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych.
Możliwość skorzystania z Koleżeńskiej Kasy Oszczędnościowo-Pożyczkowej.