Starszy specjalista sekcji budownictwa i obsługi nieruchomości wydziału techniki i zaopatrzenia nad

  • Krosno Odrzańskie, lubuskie pow. krośnieński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - wykształcenie wyższe budowlane
    - doświadczenie co najmniej 24 m-ce- pracy w specjalności budowlanej przy realizacji lub nadzorowaniu robót
    budowlanych;
    - posiadanie uprawnień budowlanych zgodnie z ustawą Prawo budowlane w jednej z poniższych specjalności:
    1) architektonicznej;
    2) konstrukcyjno- budowlanej;
    - znajomość zagadnień związanych z procesem budowlanym oraz biegła znajomość ustawy Prawo Budowlane;
    - umiejętność obsługi komputera w tym programów wspomagających w zakresie projektowania i wykonawstwa oraz kosztorysowania;
    - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność i systematyczność;
    - umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania, kreatywność;
    - prawo jazdy kat.B
    pożądane:.
    - uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie;
    - uprawnienia energetyczne G1,G2,G3,w zakresie dozoru, obsługi konserwacji.
    - powyżej 6 miesięcy praca przy realizacji lub nadzorowaniu robót budowlanych
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 642,32 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie na powyższym stanowisku wynosi brutto 6 642,32 zł, dodatek za wysługę lat liczony od podstawy w wysokości wynoszącej po 5 latach pracy 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego.
    Dodatek ten wzrasta o 1% za każdy dalszy rok, aż do osiągnięcia 20 % miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego.
    - praca jednozmianowa w godzinach od 7:30 do 15:30;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)