Operator numerów alarmowych

  • Gdańsk, pomorskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Inne wymagania: wymagania niezbędne: wykształcenie minimum średnie lub średnie branżowe, znajomość co najmniej jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym (potwierdzona certyfikatem lub oświadczeniem kandydata o znajomości języka na danym poziomie), znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym obsługę zgłoszeń alarmowych (dotyczy osób nie posiadających obywatelstwa polskiego, znajomość ustaw: o systemie powiadamiania ratunkowego, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, znajomość rozporządzenia w sprawie: organizacji i sposobu funkcjonowania centrum powiadamiania ratunkowego oraz procedur obsługi zgłoszeń alarmowych, umiejętności w zakresie: działania pod wpływem stresu i presją czasu, radzenia sobie w sytuacjach trudnych, precyzyjnego przekazywania komunikatów oraz współpracy, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Na stanowisku operatora numerów alarmowych nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r. dodatkowe: doświadczenie w pracy związanej z obsługą innych numerów alarmowych, doświadczenie w obsłudze zgłoszeń w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego, działań ratowniczo gaśniczych lub medycznych działań ratunkowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 776,44 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy w celu zastępstwa nieobecnych pracowników, dodatek stażowy, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka, dofinansowanie do wypoczynku oraz dopłata do kolonii dzieci i młodzieży, dopłatę do działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, specjalistyczne szkolenie dla operatorów numerów alarmowych po którym uzyskuje się Krajowy Certyfikat, po zakończeniu szkolenia podstawowego dla operatorów numerów alarmowych i zdaniu egzaminu z wynikiem pozytywnym, wynagrodzenie w kwocie 6345,62 zł.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)