Serwisant/instalator systemów zabezpieczeń

  • Gdańsk, pomorskie

Instalator

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B
  • Inne wymagania: umiejętność organizacji pracy własnej, wysoka kultura osobista i komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu, brak lęku wysokości.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: pracę w stabilnej firmie, dodatkowe premie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (uprawnienia, kursy i szkolenia), nadgodziny i delegacje dla chętnych, praca w 2 osobowych zespołach, wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)