Sekretarka/sekretarz (pracownik obsługi)

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Pracownik biurowy
  • Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych,Obsługa komputera
  • Inne wymagania:
    - Wykształcenie min. średnie,
    - Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych warunek konieczny,
    - Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    - Dobra organizacja pracy,
    - Pełna zdolność do czynności prawnych oraz nieposzlakowana opinia,
    - Kandydat nie może być karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe i nie może być prowadzone wobec kandydata postępowanie o przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwa skarbowe.

    [Zgłoszenia: kadry@warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 525,01 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + Dodatek stażowy (Po udokumetnowaniu min. 5-letniego stażu pracy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)