Trener/szkoleniowiec z zakresu masażu

Edukacja360
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Edukacja360 poszukuje doświadczonych trenerów szkoleń z masażu do współpracy. Jeśli jesteś pasjonatem masażu i masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, to ta praca jest dla Ciebie!
Obowiązki:
• Prowadzenie zajęć zgodnie z przygotowanym programem kursu.
• Przygotowywanie materiałów dydaktycznych i prezentacji.
• Ocena postępów uczestników oraz udzielanie wsparcia i pomocy w zrozumieniu trudniejszych zagadnień.
• Aktywne uczestnictwo w procesie doskonalenia kursu i jego programu.

Oferujemy

- Elastyczne zatrudnienie na umowę o pracę
- Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Elastyczne godziny pracy

Wymagania

- Doświadczenie w pracy jako trener szkoleń z masażu
- Umiejętność prowadzenia grupowych oraz indywidualnych zajęć
- Doskonała znajomość technik masażu
- Kreatywność i zaangażowanie w pracy
- Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV na adres email: @ Nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijaj swoje umiejętności!
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)