Pracownik biurowy w dziale magazynu

Agmamito
  • Swarzędz, wielkopolskie pow. poznański

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy Pracownika Biurowego w Dziale Magazynu. Jesteśmy hurtownią tkanin obiciowych.

Miejsce pracy: Jasin k. Poznania

Praca jednozmianową w godzinach 7.00-15.00.

Zakres obowiązków:
1. Obsługa systemu magazynowego i programu COMARCH
2. Przygotowywanie i kontrola dokumentacji transportowo- magazynowej.
3. Wsparcie dla pracowników magazynowych od strony administracyjno-biurowej.
4. Obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej działu magazynu (e-mail, telefony)
5. Kompletacja dokumentacji do wyjścia z magazynu (WZ i list przewozowy, dokument wydania przesyłek przewoźnikowi)
6. Kontrola zestawień stanów magazynowych (wejścia i wyjścia)
7. Zapewnienie efektywnej pracy magazynu z BOK (przygotowywanie dokumentów, kontrolowanie zgodności i spójności danych, segregacja i archiwizacja dokumentów)
8. Współpraca z kierowcami, pracownikami magazynowymi w ramach pełnionych obowiązków.
9. Wsparcie dla Działu Kontroli Jakości w zakresie dokumentacji i obiegu dokumentów.
10. Wsparcie asystenckie dla Kierownika Magazynu.
11. Współpraca z Biurem Obsługi Klienta i Działem Księgowości w zakresie rozliczania dokumentacyjnego transakcji
12. Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania:
1. Duża samodzielność
2. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
3. Biegła obsługa komputera
4. Mile widziana znajomość programu Comarch.

Co oferujemy:

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie
• Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników
• Rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika
• Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami
• Brak dress codu
• Ubezpieczenie na życie
• Prywatna opieka medyczna TU Zdrowie
• Pakiet Multisport
• Spotkania integracyjne
• Dofinansowanie szkoleń i kursów
• Kawa/ herbata.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)