Asystentka biurowa

HR Instytut
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Dla naszego klienta- towarzystwa ubezpieczeniowego: zatrudnimy:

-Asystentkę biurową

Twój zakres obowiązków

Profesjonalna obsługa klienta i dobranie produktu ubezpieczenia
prace biurowe

Nasze wymagania

Wykształcenie średnie/wyższe- status studenta

Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi

Umiejętności pracy w zespole

Samodzielność i skuteczność w działaniu

To oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na pół etatu

Elastyczny czas pracy- 2,3 dni w tygodniu

wynagrodzenie 27,70zł/h

Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Przyjazna atmosfera

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HR Instytut Katarzyna Jasińska z siedzibą w: Toszecka 101/217, 44-117 Gliwice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro{małpa}hr-instytut.pl.-
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do HR Instytut Katarzyna Jasińska z siedzibą w: Toszecka 101/217, 44-117 Gliwice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro{małpa}hr-instytut.pl
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)