Technolog produkcji pojazdów

Klient portalu
  • Bielsko-Biała, śląskie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

- opracowywanie, optymalizacja i kontrola procesów technologicznych,

- wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań technicznych do procesu produkcyjnego,

- wparcie działu produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych,

- opracowywanie technologii wykonania poszczególnych podzespołów pojazdów specjalnych,

- kontrolowanie jakości pracy pod względem zachowania ogólnie przyjętych norm technicznych i tzw. zasad dobrych praktyk inżynierskich oraz w razie potrzeby dokonywanie wszystkich wymaganych zmian w powyższym zakresie,

- opracowywanie oprzyrządowania technologicznego we współpracy z działami: produkcji i konstrukcyjnym,

- współpraca z wszystkimi działami w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcji.

Wymagania

Nasze wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji,

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

- praktyczna znajomość podstaw procesu spawania, obróbki plastycznej (gięcie blach), mechaniki, ślusarstwa, hydrauliki wodnej i siłowej,

- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi,

- samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność,

- znajomość programu CAD w stopniu minimalnym.

MILE WIDZIANE:

- zainteresowanie motoryzacją i branżą pożarniczą.

Oferujemy

To oferujemy:

  • Ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)