Spidersys Sp z o.o. Poland

Hydraulik na terenie Niemiec

  • Niemcy zagranica

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Od naszego skromnego początku w 2016 roku, Spidersys-Electro wyrosła na jedną z czołowych firm w branży instalacji elektrycznych, z siedzibą w strategicznie położonym Koninie. Nasza historia to opowieść o pasji, innowacji i nieustannym dążeniu do doskonałości, której owocem jest zaufanie ponad 200 klientów z całej Europy. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług elektrotechnicznych, od klasycznych instalacji w sektorze mieszkaniowym po zaawansowane projekty przemysłowe. Nasza oferta to wynik połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy ponad 150 specjalistów – to oni są sercem Spidersys-Electro. Wysokie kompetencje językowe i techniczne naszych pracowników pozwalają nam na swobodną komunikację i efektywne działanie w międzynarodowym środowisku. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasze projekty realizujemy wyłącznie przy użyciu profesjonalnego sprzętu marki HILTI, co jest gwarancją niezawodności i jakości. Dbamy o to, aby każda instalacja była nie tylko funkcjonalna, ale i bezpieczna dla użytkowników. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność w biznesie, dlatego oferujemy naszym klientom różnorodne formy rozliczeń, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. W Spidersys-Electro stawiamy na partnerskie relacje i wspólny sukces. Nasza firma to nie tylko usługi elektrotechniczne – to przede wszystkim ludzie, którzy tworzą Spidersys-Electro. To ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że każdego dnia możemy być dumni z tego, co robimy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

  • Aktualnie poszukujemy 2-4 hydraulików do pracy w Niemczech. Nawiązujemy współpracę z jednoosobowymi działalnościami gospodarczymi oraz większymi firmami
  • Rozpoczęcie prac: 05.06.2023
  • Zakres zadań:
  • Czego możesz oczekiwać podejmując z nami współpracę?
  • Czego będziesz potrzebował do współpracy?
  • Aplikuj!
  • Osoba kontaktowa:
  • Jakub Sieczkowski
  • Specjalista ds. rekrutacji
  • +48 573 009 321
  • surowy montaż
  • prace w obiektach mieszkalnych: wykonanie instalacji od podstaw
  • końcowy montaż
  • Satysfakcji – oferujemy najwyższe stawki godzinowe na rynku
  • Stabilności – gwarantujemy Ci długotrwałe i ciągłe zlecenia
  • Komfortu – ustalamy dogodny system zjazdów do domu
  • Bezpieczeństwa – pomagamy w sprawach administracyjnych i organizacyjnych
  • Aktywnej działalności gospodarczej – rozliczamy się godzinowo, na fakturę
  • Podstawowych narzędzi i ubrania roboczego – wyposażenie i BHP to dla fachowca rzecz oczywista
  • Własnego samochodu – do dojazdu na zlecenie – wystarczy 1 auto na grupę
  • Znajomość języka jest mile widziana, ale niewymagana

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)