Specjalistka / Specjalista ds. Umów

  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie treści umów o oddanie do korzystania składników majątkowych Spółki, aneksów do umów oraz związanych z tym dokumentów i wniosków na posiedzenia Zarządu.
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej na oddanie do korzystania składników majątkowych Spółki.
  • Negocjowanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami oraz kontrola realizacji postanowień wynikających z zawartych umów.
  • Zlecanie analiz i uzgadnianie stawek czynszu.
  • Wykładnia i badanie sporządzanych dokumentów pod względem zgodności z obowiązującym prawem.
  • Przygotowywanie analiz i zestawień na podstawie sporządzanych dokumentów przy współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu tekstów prawnych.
  • Biegła umiejętność obsługi pakietu MsOffice (Word, Excel).
  • Umiejętności interpersonalne, polegające na współpracy zarówno z kontrahentami jak i innymi komórkami organizacyjnymi Spółki.
  • Umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie.
  • Dokładność, precyzja w formułowaniu myśli i skrupulatność.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Umów, który wykazuje silną chęć ciągłego uczenia się oraz ambicję w dążeniu do sukcesu. Zdolność do pracy pod presją czasu, przy zachowaniu dokładności i skrupulatności, jest kluczowa w tej roli. Oczekujemy, że osoba ta będzie zdeterminowana do osiągania założonych celów, co stanowi jej główny motywator. Dodatkowo, istotne są umiejętności efektywnego zarządzania priorytetami i celami, umożliwiające skoncentrowanie się na kluczowych zadaniach.

Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)