Inspektor w referacie planowania strategicznego w wydziale rozwoju miasta w urzędzie miasta katowice

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    o charakterze formalnym
    - wykształcenie wyższe,
    - udokumentowany minimum 3-letni staż pracy,
    - obywatelstwo polskie,
    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    - niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    - zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawa,
    wymagania pozostałe
    - dobra znajomość przepisów:
    -- ustawy o rewitalizacji,
    -- ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
    - dobra znajomość oprogramowania GIS,
    - dobra znajomość programu MS Excel.
    dodatkowe:
    - wykształcenie o kierunku lub specjalności: ekonomia, zarządzanie, gospodarka przestrzenna, planowanie przestrzenne, gospodarka miejska, nieruchomości, urbanistyka, administracja, prawo,
    - ukończone studia podyplomowe z obszaru gospodarki przestrzennej, planowania przestrzennego, rewitalizacji,
    - co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie rewitalizacji obszarów zdegradowanych na co najmniej jednym z etapów jego realizacji - planowanie, koordynacja, wdrażanie, monitorowanie,
    - znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie - poziom B2.
    - umiejętność skutecznego komunikowania się w mowie i piśmie,
    - umiejętność analizowania problemów i formułowania wniosków,
    - umiejętność organizacji pracy zorientowanej na efektywne wykonywanie zadań,
    - umiejętność efektywnej pracy w warunkach stresu i presji czasu,
    - umiejętność współpracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 950 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Praca na umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. Data rozpoczęcia pracy - do ustalenia z pracodawcą.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)