Inspektor-stażysta (kd-110.4.2024) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Część etatu

Praktykant/stażysta

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 2)
  • Uprawnienia: Pakiet MS Office
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie wyższe co najmniej I stopnia;
    - znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
    - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata;
    - doświadczenie w pracy w oprogramowaniu SAP-ZSRK, lub równoważnym (oprogramowanie do ewidencji majątku, oprogramowanie z zakresu obsługi magazynu);
    - samodzielność, skrupulatność, umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania pod presją czasu.

    dodatkowe: pakiet MS Office.

    Szczegółowe informacje na temat ogłoszenia (nr Kd-110.4.2024) oraz zasady rekrutacji są dostępne na stronie: ?

    Termin składania dokumentów konkursowych: wymagane dokumenty z zaznaczeniem sygnatury konkursu należy składać w terminie do 30 kwietnia 2024 r.
    Miejsce składania dokumentów konkursowych:
    1. Biuro Podawcze Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie ul. Marszałkowska 82 (wejście od ul. Żurawiej). Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie zaadresowanej do Oddziału Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie z podaniem sygnatury konkursu;
    2. Drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie, ul Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa z podaniem sygnatury konkursu.

    Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr pod numerem telefonu: (22) 55-39-137.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)