Ekspert ds. ubezpieczeń i finansów Bielsko-Biała i okolice

Alicja
  • Bielsko-Biała, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Stanowisko: Specjalista ds. Ubezpieczeń i Finansów

Poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń i Finansów, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń oraz prowadzenie działań związanych z analizą finansową.

Obowiązki:
Obsługa klientów w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego, w tym identyfikacja potrzeb, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych oraz aktywna sprzedaż polis.

Wymagania

1. Wykształcenie min. średnie
2. Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą klienta oraz doradztwem ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem.
3. Znajomość produktów i usług ubezpieczeniowych oraz umiejętność analizy ryzyka.
4. Bardzo dobra znajomość języka polskiego

5. Umiejętności analityczne i organizacyjne oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy

1. Stabilne współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, umowa B2B (własna działalność gospodarcza)
2. Atrakcyjne system wynagrodzeń
3. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
4. Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)