HAGA PLUS Sp z o.o.

Zatrudnimy specjalistę ds. Jakości

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma branży mięsno-wędliniarskiej

działająca od ponad 30 lat i będąca jednym z liderów rynku spożywczego w Polsce południowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój, ul. Klubowa 8.

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej zgodnie z wytycznymi standardu IFS oraz wymaganiami Klienta,
  • Obsługę reklamacji konsumenckich i przeprowadzanie analiz reklamacyjnych,
  • Nadzorowanie obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz walidacja (Oxy Baby, termometry),
  • Przeprowadzanie szkoleń okresowych oraz wstępnych dla pracowników w zakresie GMP, GHP,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Reprezentowanie zakładu podczas audytów zewnętrznych i różnego rodzaju kontroli,
  • Tworzenie działań korekcyjnych i korygujących,
  • Uczestnictwo w inspekcjach weterynaryjnych,
  • Wykonywanie wymazów czystościowych, uczestnictwo w poborze powietrza,
  • Współpraca w zakresie wykonywania analiz laboratoryjnych z zewnętrznymi laboratoriami,
  • Efektywna i zgodna współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania

Wymagamy:

  • wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe z zakresu technologii żywności i żywienia, zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności,
  • sumienność, dokładność, terminowość, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • Znajomość MS OFFICE
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych

Oferujemy

  • ciekawą i pewna prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • przyjazną atmosferę i zespół doświadczonych ludzi,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • bogaty pakiet opieki medycznej,
  • świąteczne bony pracownicze,
  • paczki okolicznościowe dla dzieci pracowników,
  • wyjazdy i imprezy integracyjno-szkoleniowe.

  • Administratorem danych osobowych jest Zakłady Mięsne Haga Plus Sp z.o.o. 44-336 JASTRZĘBIE ZDRÓJ KLUBOWA 8, NIP: 6332067724. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Mięsne Haga Plus Sp z.o.o. 44-336 JASTRZĘBIE ZDRÓJ KLUBOWA 8, NIP: 6332067724 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)