Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024

Przedstawiciel handlowy (sprzedaż B2B)

Agencja pośrednictwa pracy
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Agencja pośrednictwa pracy poszukuje PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO z doświadczeniem w sprzedaży.

Obowiązki:
* reprezentowanie firmy na spotkaniach z klientem B2B
* kontakt telefoniczny i mailowy z zakładami, firmami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy (udostępniamy bazę klientów)
* przygotowywanie i przedstawianie oferty firmy
* działania mające na celu zwiększenie sprzedaży firmy

Oczekiwania:
* doświadczenie pracy w sprzedaży B2B (warunek konieczny)
* mile widziana znajomość branży (outsourcing, agencja pracy tymczasowej)
* odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość
* umiejętności negocjacyjne
* samodzielność oraz dobra organizacja pracy
* znajomość pakietu Microsoft Office
* umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów, miła aparycja

Gwarantujemy:
* zatrudnienie na uczciwych warunkach w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
* pracę w systemie zdalnym - hybrydowym
* wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia (podstawa + prowizja)
* samodzielność i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
* dobrą atmosferę w pracy
* niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon).

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania CV za pośrednictwem OLX.