SZEF KUCHNI

PRZEDSZKOLE NR 376 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Szef Kuchni do Przedszkola Nr 376 z Oddziałami
Integracyjnymi w Rembertowie
Miejsce pracy: Warszawa- Rembertów
Region: Mazowieckie

Zatrudnimy ,,Szefa Kuchni” do Przedszkola Publicznego nr 376 w Rembertowie.

Oferujemy

- stałe zatrudnienie od dnia 01 września 2024 roku
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku

Wymagania

- Wymagane wykształcenie średnie /zawodowe gastronomiczne
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- doświadczenie w pracy w gastronomii
- umiejętność obsługi profesjonalnych urządzeń gastronomicznych
Obowiązki:
- uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowywanie zbilansowanych i zdrowych posiłków dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat,
- pobieranie produktów spożywczych z magazynu w ilościach przewidzianych recepturą i odpowiednie zabezpieczenie ich przed użyciem,
- przestrzeganie zasad HACCP i przepisów sanitarnych,
- utrzymanie czystości w kuchni i sprzęcie kuchennym,
- współpraca z personelem przedszkola w zakresie planowania jadłospisu i zapewnienia odpowiedniego żywienia dzieci.

Proszę o przesłanie CV z następującą klauzulą na adres email: @
tel.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)