Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. administracji

Adamczyk Developer
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma Adamczyk Developer, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalisty ds. Administracji

Zakres obowiązków:

- planowanie czasu pracy członków Zarządu - nadzór nad kalendarzem spotkań
- pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków członków Zarządu (realizacja celów cząstkowych Zarządu)
- bieżąca współpraca z innymi działami firmy: kadry, księgowość, controlling
- obsługa sprzętów biurowych (skaner, kopiarka, niszczarka)
- dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy,
- odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej, rejestracja korespondencji w systemie
- obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów, uchwał, zarządzanie dokumentacją
- organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie,
- monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych, dbanie o czystość i zaopatrzenie biura
- dostarczanie dokumentów do urzędów, banków, kancelarii, na pocztę
- wykonywanie bieżących poleceń, zadań.

Nasze wymagania:

- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe
- odpowiedzialność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
- umiejętności komunikacyjne
- umiejętności planowania i organizacji
- umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B (wymagane)
- obsługa urządzeń biurowych
- obsługa programów MS Office

To oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wsparcie w zakresie realizowanych zadań
- możliwość rozwoju zawodowego/awansu
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- dofinansowanie do karty FitProfit
- zgrany i zaufany zespół