Specjalista ds. wsparcia studentów z niepełnosprawnościami

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Biuro ds. osób z niepełnosprawnościami, funkcjonujące w ramach struktur organizacyjnych Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, zatrudni osobę odpowiedzialną za komunikację i bieżące wsparcie studentów z niepełnosprawnościami.

Obowiązki:
- prowadzenie indywidualnych konsultacji i spotkań ze studentami z niepełnosprawnościami (stacjonarnie oraz on-line), opracowanie diagnozy barier i potrzeb studentów w kontekście zapewnienia pełnego udziału w procesie kształcenia oraz studiowania;
- proponowanie i zapewnianie adekwatnych form wsparcia, np. wsparcia tłumacza j. migowego, asystenta dydaktycznego, rozwiązań w zakresie adaptacji procesu kształcenia i innych;
- prowadzenie stałego monitoringu potrzeb osób z niepełnosprawnościami, opracowywanie zestawień/raportów;
- współpraca z dziekanami, wykładowcami i pracownikami działów administracyjnych uczelni;
- współpraca z asystentami dydaktycznymi, tłumaczami j. migowego oraz innymi specjalistami/podmiotami współpracującymi z biurem;
- tworzenie treści (np. informacji o aktualnych wydarzeniach) na stronę internetową BON.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika specjalna lub pokrewne;
- doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami;
- wysokie umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne;
- znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację i prowadzenie podstawowej korespondencji;
- samodzielność i umiejętność pracy w zespole;
- rzetelność i skrupulatność.

Oferujemy

- umowę o pracę w wymiarze 1 etatu i perspektywę stabilnego zatrudnienia;
- pracę w doświadczonym, ambitnym i wspierającym się zespole;
- pracę w dobrze skomunikowanym z centrum miasta miejscu (k. CH Arkadia), w nowoczesnym biurze z dobrą kawą z ekspresu;
- możliwość realizacji własnych pomysłów, udziału w innowacyjnych projektach;
- dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
- dofinansowanie do karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: bon (at) vizja.pl do 26 kwietnia 2024 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista/Specjalistka ds. wsparcia studentów z niepełnosprawnościami. Prosimy aby w CV zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. Aplikacje będą rozpatrywane na bieżąco. Dziękując wszystkim zainteresowanym informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)