• Gdańsk, pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe/ zawodowe, uprawnienia spawania metodą MAG (135) oraz uprawnienia spawania łukowego samooosłonowym drutem proszkowym 114 w pozycji podoolnej i w pionie. Uprawnienia spawania łukowego elektrodą otuloną MMA 111 w pozycji podolnej i w pionie, komunikatywność, wysokie poczucie odpowiedzialności, systematyczność, dyspozycyjność, nastawienie na aktywne działanie, dobra sprawność fizyczna, umiejętności manualne. Mile widziane uprawnienia na cięcia palnikiem acetylenowo-tlenowym oraz prawo jazdy kat. B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, czas pracy zmianowy (wg ustalonego grafiku). Proste zasady wynagradzania (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna), szeroki pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, kolonie, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne). Bilety pracownicze oraz dla członków rodziny, możliwość skorzystania z sekcji sportowych (np. piłka nożna, sekcja rowerowa), dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do Planów Kapitałowych, dobra lokalizacja siedziby spółki.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)