• Gdańsk, pomorskie

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: uprawnienia spawania metodą MAG 135, uprawnienia spawania łukowego samoosłonowym drutem proszkowym 114 w pozycji podolnej i w pionie, uprawnienia spawania łukowego elektrodą otuloną MMA 111 w pozycji podolnej i w pionie, uprawnienia na cięcie palnikiem acetylenowo-tlenowym, uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, uprawnienia obsługi ubijaków wibracyjnych o napędzie spalinowym, przecinarki do nawierzchni dróg oraz szyn kolejowych, uprawnienia na obsługę pilarek mechanicznych do ścinki drzew. Prawo jazdy kat. B., komunikatywność, nastawienie na aktywne działanie, wysokie poczucie odpowiedzialności, partnerskie podejście. Systematyczność, dyspozycyjność, dobra sprawność fizyczna, umiejętności manualne.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 do 6 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w spółce, czas pracy (zmianowy równoważny, okres rozliczeniowy 3- miesięczny). Proste zasady wynagradzania (dodatek stażowy, nagroda jubileuszowa, premia miesięczna, premia półroczna). Szeroki pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, kolonie, paczki świąteczne dla dzieci, kolonie i obozy dla dzieci i inne). Bilety pracownicze oraz dla członków rodziny. Możliwość skorzystania z sekcji sportowych ( np. piłka nożna, sekcja rowerowa). Dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, dostęp do Planów Kapitałowych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)