• Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne
  • Inne wymagania: WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE dotyczy jednego z zawodów:
    technik ortopeda, fizjoterapeuta z aktualnym numerem PWZ, pielęgniarka, technik lub magister farmacji.

    1. Pożądane doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne.

    2. Znajomość procedur NFZ oraz realizacji wniosków NFZ.

    3. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej kultury osobistej i odpowiedniej autoprezentacji.

    4. Pożądane doświadczenie w kontaktach z klientami i umiejętności sprzedażowych.

    5. Wysokie zaangażowanie i inicjatywy w zakresie powierzonych obowiązków.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)