• Tarnów, małopolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Uprawnienia: tynkowanie
  • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność wykonywania tynków, wykształcenie bez znaczenia. Praca na terenie województwa małopolskiego od pon. - pt. w godz. 7.00-15.00 ( pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z siedziby firmy - wyjazd i powrót w tym samym dniu). Wynagrodzenie 4 500 zł brutto + premia. Kontakt: P.U.H. "IZOTECH" Zbigniew Prząda, ul. Zakładowa 2, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 604 246 572, CV należy przesyłać na adres e-mail: zbigniewp@izotech.net.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)