Accreo Sp. z o.o.

Asystent Biura/Recepcjonistka

  • Warszawa, mazowieckie

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Accreo to zgrany zespół ludzi z inicjatywą i zaangażowaniem. Od ponad 15 lat świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i business restructuring.

Obowiązki

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy przy pierwszym kontakcie z klientem
  • Obsługa spotkań, zarządzanie salami konferencyjnymi
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
  • Odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych
  • Odbieranie i wysyłanie korespondencji, koordynacja obiegu korespondencji
  • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacje hoteli itp.)
  • Bieżące kontakty z firmami kurierskimi i dostawcami
  • Wsparcie administracyjne zespołu (edycja i redakcja dokumentów, przygotowywanie materiałów, archiwizowanie dokumentów)
  • Wsparcie dla zespołu w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami
  • Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania

Oferujemy

  • Praca w godz. 13-17
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Praca w oparciu o umowę zlecenie
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doskonała organizacja
  • Bardzo dobra znajomość MS Word, Excel i Powe Point

Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)