Accreo Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Accreo Sp. z o.o. praca

Accreo Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt inne obsługa klienta / call center

Oferty pracy Accreo Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Accreo Sp. z o.o.

Accreo Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Accreo Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent Biura/Recepcjonistka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Accreo to zgrany zespół ludzi z inicjatywą i zaangażowaniem. Od ponad 15 lat świadczymy profesjonalne usługi konsultingowe w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, pozyskiwania funduszy europejskich i business restructuring.

      Asystent Biura/Recepcjonistka

      Obowiązki

      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy przy pierwszym kontakcie z klientem
      • Obsługa spotkań, zarządzanie salami konferencyjnymi
      • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
      • Odbieranie i przełączanie rozmów telefonicznych
      • Odbieranie i wysyłanie korespondencji, koordynacja obiegu korespondencji
      • Organizacja podróży służbowych (zamawianie biletów, rezerwacje hoteli itp.)
      • Bieżące kontakty z firmami kurierskimi i dostawcami
      • Wsparcie administracyjne zespołu (edycja i redakcja dokumentów, przygotowywanie materiałów, archiwizowanie dokumentów)
      • Wsparcie dla zespołu w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami
      • Obsługa urządzeń biurowych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Praca w godz. 13-17
      • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
      • Benefity: prywatna opieka medyczna i dofinansowanie zajęć sportowych
      • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
      • Praca w oparciu o umowę zlecenie
      • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

      • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
      • Doskonała organizacja
      • Bardzo dobra znajomość MS Word, Excel i Powe Point