• Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka, teleinformatyka
  • Zawody: Nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: ul. Wiśniowa 56
    Godziny pracy: 8-16

    Wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe: informatyka, teleinformatyka lub pokrewne przygotowanie pedagogiczne lub deklaracja uzupełnienia w formie kursowej, doświadczenie w pracy z młodzieżą podstawowa znajomość języka angielskiego, znajomość j. polskiego, rok doświadczenia zawodowego.

    Szkoła zatrudni nauczyciela w pełnym wymiarze godzin lub na określoną liczbę godzin do nauczania informatyki w zakresie podstawowym lub rozszerzonym.

    Do wynagrodzenia doliczane: dodatek za wysługe lat + dodatek motywacyjny+13 wyngrodzenie+ dodaki socjalne (wczasy pod gruszą).

    Zgłoszenia: szkola@tm1.edu.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 008 PLN
  • Opis wynagrodzenia: dodatek za wysługe lat + dodatek motywacyjny+13 wyngrodzenie+ dodaki socjalne (wczasy pod gruszą)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)