Operator koparki

  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Zawody: Operator koparki (wymagany staż - lata: 2)
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe. Wymagane min. 2 lata doświadczenia jako operator koparki przy pracach związanych z instalacjami wod-kan. Wymagane uprawnienia operatora koparki. Praca na okres próbny z możliwością stałego zatrudnienia lub w praca w ramach umowy zlecenie do ustalenia z pracodawcą. Praca w Bochni + teren województwa małopolskiego wg zleceń. Praca w godzinach 7-17 wg harmonogramu. Możliwość zatrudnienia od zaraz. Pracodawca prosi o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie o pracę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 13 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)