Pracownik budowlany

  • Kobiór, śląskie pow. pszczyński

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: badania wysokościowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe; doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika budowlanego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne (możliwość przyuczenia, ważna jest chęć do nauki i zaangażowanie); brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów; umiejętność obsługi prostych narzędzi i maszyn budowlanych; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność i dbałość o jakość wykonywanych prac; gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych; umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)