Opiekunka w żłobku k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: pielęgniarka, położna, nauczyciel
  • Zawody: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie;
    - kierunek/specjalność: pielęgniarka, położna, nauczyciel;
    - uprawnienia: opiekuna w żłobku lub chęci ukończenia kursu na opiekuna;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Praca w godzinach: 7.30-17.30;

    - sprawowanie opieki nad dziećmi w wieku 1-3 lata (karmienie, przewijanie);
    - prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych;
    - uczenie podopiecznych samodzielności;

    [Zgłoszenia: Tel. 600901061 e-mail: abik22@wp.pl ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)