Czy to Twoja firma?

Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska praca

Warszawa
Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku

    Qlka Cafe Agnieszka Bieńkowska
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      jw.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Uprawnienia pedagogiczne, Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
      • Inne wymagania: wykształcenie co najmniej średnie ogólnokształcące, minimum roczne doświadczenie w opiece nad dziećmi do lat 3 lub ukończony kurs na opiekuna w żłobku lub wykształcenie kierunkowe - pielęgniarka, położna, opiekunka dziecięca, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, terapeuta pedagogiczny lub ukończone studia wyższe na kierunkach: pedagogika małego dziecka, psychologia wychowawcza lub edukacja prorozwojowa. Mile widziana aktualna książeczka sanepidu. 1. opieka nad dziećmi do lat 3 - dbanie o bezpieczeństwo i higienę dzieci; 2. prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka; 3. zagwarantowanie dziecku właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej. Praca zmianowa w godz. 7.30-17.30. Zgłoszenia: tel. 575901601, CV na adres: abik22@wp.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie