• Warszawa, mazowieckie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Zawody: Kierowca samochodu dostawczego (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Branża: Usługi cateringowe;
    Praca w godzinach: 5-17;
    Miejsce wykonywania pracy: Szaserów 128, 04-349 Warszawa

    - wykształcenie: średnie zawodowe;
    - prawo jazdy kategorii B;
    - książeczka sanepid - mile widziana;
    - 1 rok doświadczenia zawodowego;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;
    - gotowość do ciężkiej pracy fizycznej;

    Dodatkowo pracodawca oferuje wyżywienie

    [Zgłoszenia: Tel: 693467879 oraz e-mail: julia.karkowska@rekeep.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 872 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)