Pielęgniarka/starsza pielęgniarka k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: Pielęgniarstwo
  • Zawody: Pielęgniarka (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne - pielęgniarstwo; praca z ludźmi starszymi; praca w zespole; podstawowa obsługa komputera; prawo wykonywania zawodu pielęgniarki. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Obowiązki:
    - świadczenie usług pielęgniarskich i opiekuńczych dla mieszkańców Domu,
    - wykonywanie iniekcji,
    - podawanie leków,
    - zmiana opatrunków,
    - udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej,
    - wykonywanie zaleceń lekarskich,
    - uczestniczenie w opracowywaniu indywidualnych planów wsparcia mieszkańców Domu,
    - prowadzenie wewnętrznej dokumentacji dotyczącej usług pielęgniarskich,
    - aktywny udział w pracach Zespołu Terapeutyczno-Opiekuńczego,
    - udział we wdrożeniu systemu E-Opieka.

    Praca według harmonogramu (również w soboty, niedziele, święta i noce); równoważny system czasu pracy w godzinach: 7:00-19:00 lub 8:00-20:00 lub 20:00-8:00.

    [Kontakt: e-mail: eszczodra@um.warszawa.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 925 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy (5-20%),
    + dodatek motywacyjny po miesiącu pracy,
    + tzw. "13-tka",
    + fundusz socjalny
    + nagrody jubileuszowe
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)