Automatyk / Programista PLC

KUBO
  • Rzeszów, podkarpackie

Inżynier

Umowa o pracę

Dołącz do zespołu inżynierów, techników i specjalistów jako Automatyk i pracuj nad produktami związanymi z automatyzacją procesów logistycznych dla m.in. magazynów, centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Obowiązki:
- Programowanie sterowników PLC - Allen Bradley lub Mitsubishi lub Schnieder (Modicon M580)
- Projektowanie oprogramowania paneli HMI
- Analiza dokumentacji projektowej
- Prowadzenie dokumentacji powykonawczej
- Virtual Commissioning - projektowanie oraz testowanie
- Uczestnictwo we wdrożeniach u klienta

Wymagania

- Min. 3-letnie doświadczenie z zakresu programowania sterowników PLC - Allen Bradley lub Mitsubishi lub Schnieder (Modicon M580)
- Znajomość tworzenia i modyfikacji oprogramowania HMI
- Doświadczenie w zakresie techniki napędowej
- Samodzielność i odpowiedzialność za realizację zadań
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Warunki zatrudnienia:
- Lokalizacja: Rzeszów
- Tryb pracy: Zdalnie + podróże biznesowe w kraju i za granicą ok. 60%
- Forma współpracy: B2B
- Wynagrodzenie: 60-70 PLN net/h
- Benefity (Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)