Blacharz/Lakiernik samochodowy w Niemczech kwatera zapewniona

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Sanrusen

Praca od zaraz na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace. Niemiecka komunikacja miejska w Schwerin poszukuje pracownika na stanowisko:Blacharz/LakiernikMiejsce pracy: Schwerin

Obowiązki

  • naprawa aut osobowych, blacharstwo-lakiernictwo

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: mocne podstawy
  • doswiadczenia napraw i diagnostyki
  • prace blacharsko-lakiernicze

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 2500€ netto na reke nominal za 170 godz (+ nadgodziny i dodatki czyli do 2800-3000€na reke)
  • zakwaterowania zapewnione: DARMOWE zakwaterowanie kolo warsztatu zapewnione i oplacone
  • nadgodziny mozliwe i extra 25% wiecej platne
  • dodatki za ewentualne soboty
  • regularne zjazdy do Polski mozliwe
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne oplacane przez pracodawce.

  • Prosimy o CV na Aplikuj
  • z dopiskiem Lakiernik SCHWERIN

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)