Specjalista do produkcji umywalek, blatów i mebli (nr 0974)

  • Goncarzewy, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: konieczne:
    wykształcenie: średnie techniczne
    prawo jazdy kat.B
    zdolności manualne
    umiejętność używania elektronarzędzi (szlifierka, frezarka)
    dobra organizacja pracy,
    precyzja i dokładność wykonywania powierzonych zadań, sumienność,
    chęć rozwoju,
    mile widziana umiejętność obsługi CNC oraz programu pro100

    Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i chętnych do nauki. Zapewniamy szkolenie oraz czas na wdrożenie się do pracy na nowym stanowisku. Zależy nam na kandydatach, którzy szukają długiej i stabilnej współpracy.
    Poszukujemy również pomocników do ww. stanowiska.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +premia, wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)