• Brzeźnica, małopolskie pow. bocheński

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, samodzielność, zaangażowanie, 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. przygotowanie podłoża, wyrównanie, utwardzanie; obsługa urządzeń: zagęszczarki, przecinarki budowlanej i spalinowej; układanie krawężników, przecinanie, zagęszczanie gruntu. Praca w Brzeźnicy oraz na terenie powiatu tarnowskiego, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z siedziby firmy tj. Brzeźnica, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 07:00 do 15:00. Wynagrodzenie: 27,70-30 zł za godzinę brutto w zależności od zaangażowania w pracę, kontakt: 508277402.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: 27.70 - 30 zł /h brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)