Specjalista ds. administracyjnych/młodszy specjalista

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany,polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Obsługa komputera
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - Administracja/Zarządzanie itp. Umiejętność obsługi komputera. Umiejętność szybkiego pisania. Mile widziane kursy, szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Podstawowa znajomość języka angielskiego. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    1. Przygotowanie/realizacja zamówień, zestawień dotyczących zaopatrzenia biura,
    2. Koordynacja nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy,
    3. Przechowywanie i archiwizacja dokumentów,
    4. Kontakt z instytucjami i urzędami,
    5. Kompleksowe wsparcie Dyrekcji i działu administracji,
    6. Realizacja zamówień zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych (mile widziane).

    Praca w godz. 8.00-16.00.

    [Kontakt: e-mail: rekrutacja@gbl.waw.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)