• Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Elektronika/Optoelektronika/Handel
  • Zawody: Technik handlowiec* (wymagany staż - lata: 1)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany,polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Uprawnienia: Czytanie dokumentacji i rysunków technicznych
  • Inne wymagania:
    - wykształcenie średnie zawodowe, preferowane - wyższe (elektronika, optoelektronika, handel);
    - umiejętność czytania ze zrozumieniem opisów technicznych,
    - dokładność i sumienność,
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    - preferowana znajomość również języka rosyjskiego,
    - biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
    - łatwość uczenia się,
    - łatwość komunikacji,
    - co najmniej roczne doświadczenie w zamówieniach publicznych.

    OBOWIĄZKI: przygotowanie ofert i prowadzenie sprzedaży w ramach zamówień publicznych.

    Praca w godz.: 8:00-16:00.
    Do wynagrodzenia doliczne prowizje od sprzedaży

    [ZGŁOSZENIA: e-mail: biuro@korporacjawschod.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + prowizja od sprzedaży
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)