Emalier Wyrobów Jubilerskich

  • Warszawa, mazowieckie

Jubiler

Umowa o pracę

Pełny etat

Mennica Polska S.A.

Obowiązki

  • Wykonywanie odznaczeń, odznak, znaczków i medali oraz pakowanie wyrobów
  • Nakładanie emalii ceramicznej i syntetycznej
  • Ręczne wypalanie oraz szlifowanie emalii
  • Wycinanie, piłowanie
  • Lutowanie zaczepów i uchwytów
  • Prace pomocnicze (obróbka mechaniczna, przecieranie ręczne oraz mechaniczne wyrobów)
  • Transport międzyoperacyjny
  • Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy
  • Kontrola międzyoperacyjna wyrobów

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • Doświadczenie w pracach wymienionych w opisie stanowiska
  • Zdolności manualne

Oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mennica Polska S.A. 00-232 Warszawa ul. Ciasna 6, NIP: 5270023255 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)